.

.

Тркала за риболовци на топката Хотвин 2 “, гроздобер бронзени матични матици за мебел за кабинети за софа, сет од 4

Тркала за риболовци на топката Хотвин 2 “, гроздобер бронзени матични матици за мебел за кабинети за софа, сет од 4

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Дијаметар на тркалото : 50мм / 2 инчи, Големина на стеблото : 8 x 40мм / 0,3 x 1,57 инчи (d*H), вкупна висина : 105мм / 4,13 инчи Секој рициново може да носи максимум 66 фунти, а максималното оптоварување од 4 тркала е 264 фунти. Доаѓа со 4 тркала за рициново материи, совршени за употреба на замена на мебел за мебел за мебел за столчиња за софа. Ротирачките лежишта од 360 степени на античките тркала можат да одржат мазно лизгање. Тркалата за рицизми се изработени од PP материјал, грижа за подот, тивко и отпорни на абење. Содржина на пакетот : 4 x 2 инчи гроздобер бронзени рицинови тркала. Дијаметар на тркалото : 50мм / 2 инчи, Големина на стеблото : 8 x 40мм / 0,3 x 1,57 инчи (d*H), вкупна висина : 105мм / 4,13 инчи. Секој рициново може да носи максимум 66 фунти, а максималното оптоварување од 4 тркала е 264 фунти. Доаѓа со 4 тркала за рициново материи, совршени за употреба на замена на мебел за мебел за мебел за столчиња за софа. Ротирачките лежишта од 360 степени на античките тркала можат да одржат мазно лизгање. Тркалата за рицизми се изработени од PP материјал, грижа за подот, тивко и отпорни на абење.

Параметри на производот

Слична стока