.

.

700мл Кутија За Ручек Контејнери, Бенто Случај Храна Одделение Цртан Филм Мачки Шема Двојна Изолација Истекување 2 Преграда Бенто Кутии За Канцеларија Еднократно Си

700мл Кутија За Ручек Контејнери, Бенто Случај Храна Одделение Цртан Филм Мачки Шема Двојна Изолација Истекување 2 Преграда Бенто Кутии За Канцеларија

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

?●ИДЕАЛНИ ПРЕГРАДИ И без МИРИС-Нашите бенто кутии за повеќекратна употреба за возрасни и деца се лесни за употреба, миење и чувањеКонтејнерите за ручек со контрола на порциите ви помагаат да го одржите планот за исхрана и да изгубите тежина.Оваа бенто кутија чува што сакате да јадете свежо и без мирис. ?●ВРВЕН КВАЛИТЕТ!!- Направено од врвни материјали за храна, ова е најдобриот контејнер за бенто кутии за пакување здрава храна. Контејнерите за складирање оброци може лесно да се отворат со помош на пригодните клапи на капаците. ?●ДИЗАЈН ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ И НЕРЕД бесплатно-со херметички заптивка на капакот и технологија отпорна на истекување, ја одржува вашата и вашата торба за ручек и ранец за девојчиња или момчиња чисти и без неред. Има цврсти токи кои за да се обезбеди еднократно поставување на кутијата за ручек бенто нема лесно да се отворат за време на транспортот. ?●ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ И ДОПОЛНИТЕЛНИ САДОВИ-може да се чуваат во замрзнувач, загреани во микробранова печка, измиени во машина за миење садови,заштедете го вашето драгоцено време совршено. Со вилушка како бонус, само треба да ја подготвите храната однапред, многу погодно. ?●100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО-ние сме посветени на искуството на клиентите и нудиме обезбедување квалитет и доживотна професионална услуга за клиентите. Ве молиме слободно контактирајте не во секое време. Нашата пријателска и сигурна услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа!. Опис : со запечатена структура, оваа бенто кутија може да ја зголеми свежината на оброкот и има дизајн на размавта од двете страни, така што дури и малите деца можат лесно да ја отворат.

Параметри на производот

Слична стока