.

.

Киола Дизајни Сребрена Тонирана Гравирана Овална Морж Овална Ситница Кутија За Накит

Киола Дизајни Сребрена Тонирана Гравирана Овална Морж Овална Ситница Кутија За Накит

DEN 719.84

Пристапност
Залиха

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1/2 инчи на 3 инчи широки на 1 1/2 инчи високи. Внатрешните димензии се долги околу 4 1/4 инчи за 2 3/16 инчи широки за 1 инч високи. Внатрешноста на кутијата е темна морнарица. Доаѓа во кутија.

Параметри на производот

Слична стока