.

.

4 Ниту Маската За Лице Ландо Норис Прилагодлива Еднократно Перење Балаклави Покривка За Уста За Мажи Жени

4 Ниту Маската За Лице Ландо Норис Прилагодлива Еднократно Перење Балаклави Покривка За Уста За Мажи Жени

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Затворање на ушната Јамка ПОВЕЌЕ ИЗБОР : Секоја Декорација На Лицето е Опремена со Филтри од 2 парчиња, Крпата за Украсување На Лицето Е Еднократно, Прилагодлива За Перење и Изработена од Полиестерски Материјал што Дише. Со Моден 3дпринт, Крпата За Лице Во Устата Не Само што Ве Прави Да Изгледате Мода, туку Ви Носи И Безбедност И Заштита За Време На Активности како Што Се Излегување Надвор, Пешачење, Трчање, Возење Велосипед, Чистење, Градинарство, Возење Со Метро и Автобус итн. Во Преполни Области. ПРИЛАГОДЛИВО СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Со Дизајнот на Бравата на Ременот на Ушните Јамки, Таа Е Прилагодлива според Удобноста на Вашето Лице. Вклучени Се 2 парчиња Филтри за Декорација на Лицето. Тоа Е Дише И Удобно За Носење. Совршен Е За Секојдневна Употреба, Ве Одржува Безбедни И Носи Повеќе Здравје Во Преполната Област. СОВРШЕНА ЗАШТИТА : Сите Стилови На Нашата Унисекс Крпа За Украсување На Лицето Ви Даваат Заштита од Прашина, Полен, Алергени И Многу Надразнувачи Во Воздухот Итн. Мекиот И Удобен Материјал За Дишење Добро Штити Преку Устата И Носот Во Нашиот Секојдневен Живот. Прилагодливите Ремени За Уши, Со Флексибилна Жица За Нос Во Форма На М, Имаат За Цел Да Создадат Сигурно Вклопување Околу Лицето И Устата. Супериорен Материјал : цветната маска За Лице Е Изработена од висококвалитетен Полиестер. Материјалот дише, Се Чувствува Мек и Удобен. Модната Симпатична Декорација На Лицето Е Идеална Заштита На Устата На Лицето За Патување, Возење Велосипед, Трчање, Џогирање, Кампување и Други Активности на Отворено. ЛЕСНО НОСЕЊЕ-Прилагодливата Јамка За Уши и Спојката За Нос Во Форма На М Го Олеснуваат Носењето На Декорацијата На Лицето Во Секое време, Спречувајќи Да Оставите Трага На Лицето Откако ќе Го Соблечете, Лесен за Носење и Полетување. Со Совршен Дизајн, Модната Крпа За Украсување На Лицето Беспрекорно Се Вклопува Во Вашето Лице. Супериорен Материјал : Декорацијата На Лицето Отпорна На Прашина Е Изработена Од Висококвалитетен Еколошки Полиестер Material.

Параметри на производот

Слична стока