.

.

Сервер Производи 86312 Нерѓосувачки Челик 1/6 Големина Пан Пумпа

Сервер Производи 86312 Нерѓосувачки Челик 1/6 Големина Пан Пумпа

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Модел : 86312 Максимален Дел, Прилагодлив Во 18 Мл. Издава Од 16 Големина Фракционо Пареа Маса Тава Продаваат Одделно. Издава од тава Со големина Од 16 Продадени Одделно. Оваа пумпа од нерѓосувачки челик Од Производите На Серверот е дизајнирана да издава тенки загреани или разладени производи од тава за пареа со големина 1/6 6" длабоко. Пумпата издава порција од 1 мл по мозочен удар со опција за намалување на големината на порцијата во чекори од 1/8 мл користејќи ги испорачаните јаки за мерење.Модел # : 863121 Мл. Максимален Дел Прилагодлив Во 1/8 Мл. Зголемувањедиспушта Од Фракционо Тавче За Маса Со Големина 1/6 (Се Продава Одделно)Издава од тава Со големина 1/6 (Се Продава Одделно)Бпа Бесплатно.

Параметри на производот

Слична стока