.

.

Богатствата На Каролина Ck5413fc Бронзена Турција Љубов Пена Во собата на 4 Подлоги, Разнобојни

Богатствата На Каролина Ck5413fc Бронзена Турција Љубов Пена Во собата на 4 Подлоги, Разнобојни

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови Трајно обоен и отпорен на избледување. отпорен на топлина. Направено од нашиот материјал за подлога за глувци. Дизајнот нема да излезе. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Трајно обоен и отпорен на избледување. отпорен на топлина. Направено од нашиот материјал за подлога за глувци. Дизајнот нема да излезе. Пена Подлога-3 1/2 инчи од 3 1/2 инчи. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собирање. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Дизајнот нема да излезе. Направено од нашиот материјал за подлога за глувчето и е отпорен на топлина.

Параметри на производот

Слична стока