.

.

ВЕНТИЛАТОР НА ТАВАНОТ KFJBX Без Светла со Далечински Управувач 52 инчи Бела/Црна Боја Американски Стил Декор Вентилатор Тавански Вентилатор

ВЕНТИЛАТОР НА ТАВАНОТ KFJBX Без Светла со Далечински Управувач 52 инчи Бела/Црна Боја Американски Стил Декор Вентилатор Тавански Вентилатор

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Бриз малите обожаватели ви носат удобно и кул лето Таванскиот вентилатор е мал и лесен, ветерот е мек, а бучавата е мала, а употребата е безбедна и заштедува енергија. Лесно се инсталира во посакуваниот дом, канцеларија или друга локација на отворено. Во спалната соба, ако е инсталирана на врвот, секогаш ќе имате слатки соништа. Оладете се за време на активности за топло време како сончање и кампување. Бриз малите обожаватели ви носат удобно и кул лето. Таванскиот вентилатор е мал и лесен, ветерот е мек, а бучавата е мала, а употребата е безбедна и заштедува енергија. Лесно се инсталира во посакуваниот дом, канцеларија или друга локација на отворено. Во спалната соба, ако е инсталирана на врвот, секогаш ќе имате слатки соништа. Оладете се за време на активности за топло време како сончање и кампување. Совршен за жешки лета и денови без ветер.Погоден за дневна соба, трпезарија, спална соба, работна соба итн.Дизајниран за оние кои не можат да бидат удобни со климатизација или силни навивачи.

Параметри на производот

Слична стока