.

.

Таблет Компјутерски Куќишта Компатибилни Со iPad Pro 11 &засилувач; Ipad Air 4 2020 11 Инчен Pu Кожен Случај Заштитете Го Куќиштето Прилагодлив Држач За Ремен За Прицврстување С

Таблет Компјутерски Куќишта Компатибилни Со iPad Pro 11 &засилувач; Ipad Air 4 2020 11 Инчен Pu Кожен Случај Заштитете Го Куќиштето Прилагодлив

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Таблет Компјутер Случаи Заштитни Случај Стп Кожа Таблет Компјутер Случај Картичка Слот Паричник Таблет Случај Компатибилен со i Pad Pro 11 (2021/2020/2018) & Ipad Air 4 2020 11 Инчен Модел. Дизајн на заградата : можете да го прилагодите најсоодветниот агол на гледање за читање или гледање филмови, без повеќе ограничувања на аголот, за да ги задоволите потребите на различни визуелни агли. Вградени 2 слотови за картички, можете безбедно и удобно да ги носите ЛИЧНАТА КАРТА, кредитните картички и готовината, а ременот за прицврстување може безбедно да ги фиксира вашите предмети внатре и нема да падне. Надворешноста на стп кожа и мекиот ентериер на ТПУ обезбедуваат целосна заштита за да го заштитите вашиот таблет од секојдневни гребнатини и случајни капки, испакнатини, гребнатини и апсорпција на удари. Таблет Компјутер Случаи Заштитни Случај. Стп Кожа Таблет Компјутер Случај Картичка Слот Паричник Таблет Случај Компатибилен со i Pad Pro 11 (2021/2020/2018) & Ipad Air 4 2020 11 Инчен Модел. Дизајн на заградата : можете да го прилагодите најсоодветниот агол на гледање за читање или гледање филмови, без повеќе ограничувања на аголот, за да ги задоволите потребите на различни визуелни агли. Вградени 2 слотови за картички, можете безбедно и удобно да ги носите ЛИЧНАТА КАРТА, кредитните картички и готовината, а ременот за прицврстување може безбедно да ги фиксира вашите предмети внатре и нема да падне.

Параметри на производот

Слична стока