.

.

Mfchy црно дрво корен резба цврста коренска база за резба на корен, база на чајник, дрвена дрвена поддршка за резба на корен за резба

Mfchy црно дрво корен резба цврста коренска база за резба на корен, база на чајник, дрвена дрвена поддршка за резба на корен за резба

DEN 198.40

Пристапност
Залиха

Дизајнот на структурата е разумен и убав, стабилен и цврст и ставете ги вашите омилени работи безбедно Рачно врежани, исклучителни вештини за резба, вратете го длабокото културно наследство. Природно дрво, со јасна и убава текстура, мазна површина и мазно чувство на рака. Основната структура е цврста, цврста, разумна, убава, мазна и нежна, едноставна и елегантна, стабилна и издржлива. Едноставен концепт за дизајн, исклучителна изработка, ова не е само производ, туку и класично и шармантно уметничко дело. Големина : Должина 11*Ширина 11*Висина од 16 см дрво Материјал : Процес на држење : Распореден Дизајн на структурата е разумен и убав, стабилен и цврст и ставете ги вашите омилени работи безбедно. , со јасна и убава текстура, мазна површина и мазно чувство на рака. Основната структура е цврста, цврста, разумна, убава, мазна и нежна, едноставна и елегантна, стабилна и издржлива.

Параметри на производот

Слична стока