.

.

Куќиште За Клип За ремен Со желка Компатибилен Со Моторола Мото З2 Сила Црна Футрола Најлонска Торбичка Со Тежок Ротирачки Ремен Хоризонтална Направена Во САД

Куќиште За Клип За ремен Со желка Компатибилен Со Моторола Мото З2 Сила Црна Футрола Најлонска Торбичка Со Тежок Ротирачки Ремен

DEN 836.80

Пристапност
Залиха

ПРИЛАГОДЕНО НА Моторола Мото З2 Сила Оваа најлонска футрола е направена исклучиво За Телефони Со Сила Моторола Мото З2. Тој е дизајниран да држи Голи Моторола Мото З2 Присилни телефони или оние опремени со тенок случај. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа торбичка со врвен квалитет е направена со најлон кој е засилен со полимери за отпорност на нечистотија и вода. Овој најлон отпорен на вода и гребење е исто така поврзан со најлонска подлога што го прави куќиштето многу потрајно. Овој случај зрачи со минималистичка, суптилна убавина која добро се вклопува со повеќето чанти и облека, а нејзината внатрешност е обложена со мека ткаенина од филц за да го заштити екранот на телефонот. ЗАТВОРАЊЕ СО МАГНЕТНА РАЗМАВТА : овој случај има ergономски дизајн и вклучува премиум неодимиумски магнети кои обезбедуваат сигурно затворање. Магнетите се скриени во размавта на куќиштето и се заклучуваат брзо и ефикасно секој пат кога ќе го преклопите куќиштето. Овој стил на затворање гарантира брз пристап до вашиот телефон, што значи дека секогаш ќе биде подготвен за употреба и достапен на колковите. Стилот на магнет може да се пофали со одлична функционалност и безбедност, секогаш одржувајќи го телефонот безбеден покрај себе. РОТИРАЧКИ КЛИП ЗА ФУТРОЛА ЗА ФУТРОЛА : отстранлив и ротирачки метален клип служи како уред за прицврстување на најлонската футрола. Може лесно да се закачи и отстрани, само вметнете го клипот наопаку на Прстенот Д што се наоѓа на задниот дел од куќиштето и заклучете го на своето место. Тој е дизајниран за цврсто прицврстување на ремените за безбедност, така што куќиштето ќе се држи до колкот дури и кога сте во движење. Исто така, случајот може да се врти и ротира за ваша погодност. ДИМЕНЗИИ : Направено Во Силмар, Калифорнија, Најлонската Футрола За Желка Има внатрешни димензии од 6,38 Х 3,30 Х 0,40 Инчи. Исто така, има пресек на дното што овозможува телефонот да се повлече попогодно од футролата. Покрај неговата дополнителна леснотија и мобилност, покрај тоа, оваа футрола обезбедува одлична функционалност. Ние нудиме гарантирана политика за Задоволство од 90 Дена. ПРИЛАГОДЕНО НА Моторола Мото З2 Сила. Оваа најлонска футрола е направена исклучиво За Телефони Со Сила Моторола Мото З2. Тој е дизајниран да држи Голи Моторола Мото З2 Присилни телефони или оние опремени со тенок случај. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа торбичка со врвен квалитет е направена со најлон кој е засилен со полимери за отпорност на нечистотија и вода. Овој најлон отпорен на вода и гребење е исто така поврзан со најлонска подлога што го прави куќиштето многу потрајно. Овој случај зрачи со минималистичка, суптилна убавина која добро се вклопува со повеќето чанти и облека, а нејзината внатрешност е обложена со мека ткаенина од филц за да го заштити екранот на телефонот. ЗАТВОРАЊЕ СО МАГНЕТНА РАЗМАВТА : овој случај има ergономски дизајн и вклучува премиум неодимиумски магнети кои обезбедуваат сигурно затворање. Магнетите се скриени во размавта на куќиштето и се заклучуваат брзо и ефикасно секој пат кога ќе го преклопите куќиштето. Овој стил на затворање гарантира брз пристап до вашиот телефон, што значи дека секогаш ќе биде подготвен за употреба и достапен на колковите. Стилот на магнет може да се пофали со одлична функционалност и безбедност, секогаш одржувајќи го телефонот безбеден покрај себе. РОТИРАЧКИ КЛИП ЗА ФУТРОЛА ЗА ФУТРОЛА : отстранлив и ротирачки метален клип служи како уред за прицврстување на најлонската футрола. Може лесно да се закачи и отстрани, само вметнете го клипот наопаку на Прстенот Д што се наоѓа на задниот дел од куќиштето и заклучете го на своето место. Тој е дизајниран за цврсто прицврстување на ремените за безбедност, така што куќиштето ќе се држи до колкот дури и кога сте во движење. Исто така, случајот може да се врти и ротира за ваша погодност. ДИМЕНЗИИ : Направено Во Силмар, Калифорнија, Најлонската Футрола За Желка Има внатрешни димензии од 6,38 Х 3,30 Х 0,40 Инчи.

Параметри на производот

Слична стока