.

.

Зоолошката Градина Со Картички Прилично Бледа Корална Цветна Дијамант Персонализирани Покани За Роденденска Забава

Зоолошката Градина Со Картички Прилично Бледа Корална Цветна Дијамант Персонализирани Покани За Роденденска Забава

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

големина-приближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти. Печатени една страна, разгледница стил врз многу висок квалитет на сатен 260 фунти картичка. Можете да го наведете целиот текст, така што секоја покана / картичка може да се прилагоди за секоја пригода. За нашите персонализирани ставки, проверете го вашиот правопис и испратете ни ги вашите податоци точно како што би сакале да ги прочитаат. Ние ќе го поправиме секое растојание според нашите шаблони. Можеби ќе можеме да ги менуваме фонтовите и боите по потреба и можете да изберете кој било текст што ви се допаѓа. Имаме огромен спектар на персоналните картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, бантинг и постери. Ве молиме погледнете ја нашата продавница за повеќе опции.

Параметри на производот

Слична стока