.

.

Косра за ELPLP89 / V13H010L89 замена на сијаличката на ламбата за Epson EH-TW7300 EH-TW9300W EH-TW9300 EH-TW8300 EH-TW8300W / H715C H7111C / Home Cinema 4010 Projector Project

Косра за ELPLP89 / V13H010L89 замена на сијаличката на ламбата за Epson EH-TW7300 EH-TW9300W EH-TW9300 EH-TW8300 EH-TW8300W / H715C

DEN 799.20

Пристапност
Залиха

Компатибилни проектори : Модел на сијалица ELPLP89 / V13 H010 L89 Погоден за Epson EH-TW7300 EH-TW8300 EH-TW8300 W EH-TW9300 EH-TW9300 W / H710 C H711 C H713 C H714 C H715 C / Home Cinema 4010 5040 UB 5040 UBE / Pro Cinema 4050 6040 UB проект. Карактеристики : Издржлива сијалица на проекторот со долг животен век до 2500-3000 часа. Користејќи ја новата генерација Kosrae Lampwick, правењето на сликата појасна и поголема осветленост, идеална за секое сценарио. Контрола на квалитетот : Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни сијалици на проктор. Сите ламби ќе бидат тестирани пред породувањето, Косра строго го контролира квалитетот од горилникот на сијалицата до куќиштето. Безбедно пакување : Секоја кутија за испорака со пена обезбедува целосна заштита за вашиот пакет. Со цел да се спречи оштетување во транзитот, ламбата помина строг тест против оштетување пред да ја напушти фабриката.

Параметри на производот

Слична стока