.

.

Пренослив Петслоен Транспарентен Козметички Ротирачки Решетка За Дисплеј За Складирање Накит Е Погодна За Маса За Облекување Во Спална Соба Во Бања

Пренослив Петслоен Транспарентен Козметички Ротирачки Решетка За Дисплеј За Складирање Накит Е Погодна За Маса За Облекување Во Спална

DEN 709.60

Пристапност
Залиха

Прекрасен изглед, транспарентен дисплеј козметичка врата, петслојна кутија за складирање со голем капацитет, може да складира козметика, производи за нега на кожа, кармин итн Може да се стави на комодата, масата, дневната соба, бирото, бањата итн. Тоа е добар избор за чување козметика и мали предмети. Големина 11*11*21 цм / 4.27 инч, организирајте ја работната површина, можете да го покажете вашиот шарм на која било плоча, комода или маса. Целокупната рамка е изработена од пластика, дебелиот материјал и мазните рабови нема да ви наштетат на рацете. Областа за нега на кожата, областа за убавина, областа за алати, областа за накит и складирањето на преградите се организирани на уреден начин, повеќе не се преполни и лесно се ставаат и вадат. Име на производ : кутија за козметичко складирање материјал : пластика големина : 11*11*21 цм/4.27 неприменлива сцена : комода, ноќна маса, работна површина, спална соба, бања, гардероба, канцеларија, работна маса, која било работна површина итн.Забелешка : Предметите различни од главниот производ прикажан на главната слика се само за демонстрација и не вклучуваат други ставки.

Параметри на производот

Слична стока