.

.

Неонски знак на Ројлван, добри вибрации само неонски знаци на светло за wallидни декор, LED неонски светла напојувани од USB неонски светло за семејни роденденски забав?

Неонски знак на Ројлван, добри вибрации само неонски знаци на светло за wallидни декор, LED неонски светла напојувани од USB неонски светло

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

Само добри вибрации - Неонските wallидни знаци го осветлуваат вашиот простор, а зелената осветлување од мека вода обезбедува релаксирачка и романтична вибрација Совршено да ја облечете вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и соба за рекреација. Лесна инсталација - Обезбедени се силни лепливи куки (2 вклучени) за да се задржат неонските светла да не паѓаат. Две претходно дупчат дупки го прават неонскиот знак лесен за виси и лесен за инсталирање и движење. Безбедно и издржлив - LED светло -знак направен од акрилен материјал чија цевка не се загрева. Неонските знаци, ладни и мазни, можат да се допираат слободно. Има предности на заштита на животната средина, издржливост, заштеда на електрична енергија, без бучава, што е погодно за употреба во разни сценарија. USB напојување - LED -знакот на LED се напојува со USB кабел (1,9М) (адаптер за напојување не е вклучен), кој е погодно и лесен за носење. Откако ќе се поврзете, притиснете го копчето за напојување за да ја осветлите неонската светлина и вашиот сладок дом. Прилагодлив дизајн на осветленост - Неонската светлина има 3 паметни копчиња. Средното копче го контролира прекинувачот за вклучување/исклучување и копчињата на горниот и долниот дел ја прилагодуваат осветленоста (6 нивоа на прилагодлива осветленост). Неонската светлина е мека и нема да ги натера луѓето да се чувствуваат груби во слаба просторија. Wallидниот декор на неонските знаци е совршен подарок за семејството, пријателите, колегите, момчињата и девојчињата. Само добри вибрации - Неонските wallидни знаци го осветлуваат вашиот простор, а зелената осветлување од мека вода обезбедува релаксирачка и романтична вибрација. Совршено да ја облечете вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и соба за рекреација. Лесна инсталација - Обезбедени се силни лепливи куки (2 вклучени) за да се задржат неонските светла да не паѓаат. Две претходно дупчат дупки го прават неонскиот знак лесен за виси и лесен за инсталирање и движење.

Параметри на производот

Слична стока