.

.

1977 САД Нане Доказ Постави Оригинални Владини Пакување

1977 САД Нане Доказ Постави Оригинални Владини Пакување

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

1977-САД Нане Доказ Во собата Целосно Оригинално американско пакување Нане. Содржи 6 монети во неверојатна доказна состојба, прикажани во една заштитена леќа. Секоја од овие монети од 1977 година ја носи ознаката" С " од нане на Ковачницата На Соединетите држави во Сан Франциско. Овој" гроздобер " Доказ Е претходно во сопственост. 1977-Сетот За Докази за Нане на Соединетите држави ги содржи сите 6 циркулирачки монети во неверојатна доказна состојба прикажана во една заштитна леќа. Секоја од овие монети од 1977 година ја носи ознаката" С " од нане на Ковачницата На Соединетите држави во Сан Франциско.Монетите вклучени во овој сет се : * (1) ајзенхауер долар* (1) кенеди полу-долар* (1) вашингтон квартал* (1) рузвелт диме* (1) џеферсон никел* (1) линколн центовој" гроздобер " Доказ Е Претходно во сопственост. Таа е во" како нова " состојба и доаѓа во целосна оригинална американска амбалажа Од Нане.

Параметри на производот

Слична стока