.

.

CSYANXING CAMEAMO CAMEAME DIAL MODE MODE CAP PLATE FOLT FUNF FULCE FULCE FOUNCTION FORN FOUCTION CANON EOS 70D DEPARTS

CSYANXING CAMEAMO CAMEAME DIAL MODE MODE CAP PLATE FOLT FUNF FULCE FULCE FOUNCTION FORN FOUCTION CANON EOS 70D DEPARTS

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

Сосема нов и висок квалитет Плоча за режим на бирање. Најдобра замена за вашата испукана/оштетена/дефектна етикета на копчето за капа. Инструкцијата за инсталација не е вклучена. Компатибилен со : За Canon EOS 70 D. Сосема нов и висок квалитет. Плоча за режим на бирање. Најдобра замена за вашата испукана/оштетена/дефектна етикета на копчето за капа. Инструкцијата за инсталација не е вклучена. Компатибилен со : За Canon EOS 70 D. Спецификации : Сосема нова и високо квалитетна дијална замена на плочата за вашата испукана/оштетена/дефект на копчето за капаче на капачето не е вклучено во компатибилна : За Canon EOS 70 DWhat е вклучен : 1 x режим на режим на режим за бирање.

Параметри на производот

Слична стока