.

.

Кученца од германски овчар | 2023 12 x 24 инчи месечен календар на плоштад wallид | Фолија запечатени капаци и налепници | Stargift | Животни кучиња раси кученце кучиња

Кученца од германски овчар | 2023 12 x 24 инчи месечен календар на плоштад wallид | Фолија запечатени капаци и налепници | Stargift

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Персонализирани налепници - Прилагодливи налепници во најразлични форми и бои, кои можат да се користат за важни датуми и состаноци и да се репозиционираат на нов датум Фотографија-Уживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец. Издржлива конструкција-Квалитет и цврста хартија се спротивставува на виткање и крварење со мастило, а трајното врзување обезбедува долговечност во текот на целата година. Користете веднаш-16-месечен календар, започнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година. Спецификации-16-месечно (распоред на две страници септември-декември 2022 година и јануари-декември 2023 година); 12 "x 12" (затворено); 12 "x 24" (отворено); 28 страници. Персонализирани налепници - Прилагодливи налепници во најразлични форми и бои, кои можат да се користат за важни датуми и состаноци и да се репозиционираат на нов датум. Фотографија-Уживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец. Издржлива конструкција-Квалитет и цврста хартија се спротивставува на виткање и крварење со мастило, а трајното врзување обезбедува долговечност во текот на целата година. Користете веднаш-16-месечен календар, започнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година.

Параметри на производот

Слична стока