.

.

Нов Сооднос Лон0167 2:1 6мм Диа Бела Полиолефинска Цевка Што Се Собира На Топлина 10М 32,8 стапки(Верхалтнис 2: 1, 6 мм Дурчмесер, Вајсес Полиолефин - Wharmeschrumpfschlauch 10м 32,8 стапки

Нов Сооднос Лон0167 2:1 6мм Диа Бела Полиолефинска Цевка Што Се Собира На Топлина 10М 32,8 стапки(Верхалтнис 2: 1, 6 мм Дурчмесер, Вајсес Полиолефин

DEN 1033.60

Пристапност
Залиха

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V Ниво На Температура : 125°C;Запаливост : V- - - W-1. Дијаметар : 6мм / 0,236 "(Пред Намалување), 3мм / 0,118 "(По Намалување);Сооднос На Намалување : 2 : 1.) : 10М / 32,8 стапки;Боја : Бела (Ленге (калифорнија.) : 10М / 32,8 стапки; Фарбе : вајс. Тежина : 83g; Содржина На Пакетот : 1 x Топлинска Цевка Што се Собира(Gewicht : 83 g; Packungsinhalt : 1 x Schrumpfschlauch. Сооднос 2 : 1 6мм Бела Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 10м 32,8 стапкипогоден за разни електрични изолации и сврзување на кабли и конектори и широко применет за поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и ремен на електрична жица, отпорен на корозија на метални прачки или цевки и заштита на антената. Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура.

Параметри на производот

Слична стока