.

.

Сер Кристофер Од Валас Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/2 Нови Сребрени Садови

Сер Кристофер Од Валас Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/2 Нови Сребрени Садови

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Производител : Валас, Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1900-1940. Шема : Сер Кристофер. Сер Кристофер Од валасестерлинг сребрена Коктел Вилушка, 5 1/2 " нов во фабрички ракав во моделот Сер Кристофер Од Валас. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Параметри на производот

Слична стока