.

.

Анеом 3 парчиња Практично Широко Шише За Летни Пијалоци За Повеќекратна Употреба За Пиење Дрво Со Капак Коктел Бамбус Креативни Тегли Може Сок Вода Подароци Тамбле

Анеом 3 парчиња Практично Широко Шише За Летни Пијалоци За Повеќекратна Употреба За Пиење Дрво Со Капак Коктел Бамбус Креативни Тегли Може

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

СТАКЛЕНИ ЧАШИ во ФОРМА на КОНЗЕРВА телото на чашата е јасно и убаво, со добра текстура и изгледа многу убаво ПАРТИЈА КАФЕ чаша оваа стаклена чаша дизајнирана со бамбус капак , добро запечатување и, практична и удобна. МЕЈСОН ПИЕЊЕ ЧАШИ оваа стаклена чаша е многу погодна за барови, ноќни клубови, свадбени забави, годишнини,. ТРАНСПАРЕНТНА ЧАША за ВОДА Чаша За Пиење Со Капаци Од Бамбус Ледено Кафе Чаша Пиво Може Стаклени Чаши Пијалок Сок Чаша Уста Мејсон Чаши Стаклени Шишиња За Вода Сода Чај Подароци. Чаши за Пиво Чаши За Тегла За Уста Погодни за пијалоци, сокови, пиво, коктели, сладолед, чај, кафе. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики На Стаклена Чаша-Големина (500МЛ) : 15, 80Х7, 50Х7, 50см/6, 21Х2, 95Х2 симпатична чаша за тамблер. - Проѕирната стаклена чаша е изработена од стакло од висока класа, кои се безбедни и . Висока цврстина, не е лесна За Стаклени Коктел Чаши. - изработка со креативен изглед, за да им се обезбеди популарност и Комунални Чаши За Пиење За Повеќекратна Употреба. - Оваа стаклена чаша е многу погодна за барови, ноќни клубови, свадбени забави, годишнини итн. - Висок притисок на целото тело, задебелена уста, мазна, добра текстура и Стакло Со Висока транспарентност.

Параметри на производот

Слична стока