.

.

УШОБЕ 3 ПАРЧИЊА Држач За Сребрени Садови Дедо Мраз Томте Држачи За Божиќни Садови За Гном Држачи За Сребрени Садови Поставете Торби За Божиќни Прибор За Прибор

УШОБЕ 3 ПАРЧИЊА Држач За Сребрени Садови Дедо Мраз Томте Држачи За Божиќни Садови За Гном Држачи За Сребрени Садови Поставете

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Крпа Божиќна Трпеза Декор : Прекрасни Божиќни елементи Рамни Кеси може да се користат за чување на вашите садови и подобро заштита на садовите за јадење. Божиќни Украси Во Затворен Простор : украсите За божиќни елементи се исто така многу погодни за украсување на вашата соба, прозорци или Новогодишна елка За Божиќ, создавајќи среќна празнична атмосфера за Вас. Префериран Квалитет : капак за прибор за јадење изработен од висококвалитетна крпа, не е лесен за оштетување, отпорен на абење, издржлив, еколошки безбеден и може да се рециклира. Одлична Услуга : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро, а вашето задоволство е наша цел. Божиќни Подароци За Жени : Рамни Чанти со креативен дизајн на форма на капа, дизајн На божиќни елементи, извонредни и убави, светли бои, многу погодни за божиќ и љубовна атмосфера.

Параметри на производот

Слична стока