.

.

46 Парчиња -8 Инчи-Матрици Со Букви-Симбол-Броеви-Занает-Матрици-Еднократно-Азбука-Шаблони - Испреплетување-Матрица-Сликарство - На Дрво-Ѕид-Табла-Знак-САМ-Уметност-П

46 Парчиња -8 Инчи-Матрици Со Букви-Симбол-Броеви-Занает-Матрици-Еднократно-Азбука-Шаблони - Испреплетување-Матрица-Сликарство - На

DEN 287.20

Пристапност
Залиха

Матриците со цврста Азбука се направени со издржлив материјал за МИЛЕНИЧИЊА Ласерско сечење и лесно чистење, го олеснува создавањето на вашиот идеален дизајн без проблеми. Неостри рабови и полесни за користење на децата. Вклучено во вашиот пакет-вкупно 46 парчиња матрици. 26 големи букви, 10 броеви, 10 симболи матрица за создавање на какви било уметнички проекти САМ. Вклучуваше и пластичен прстен за чување матрици заедно. Лесен и Флексибилен - испреплетениот дизајн ви помага да креирате усогласени, убави дизајни. Матрицата е флексибилна и лесна за употреба во која било површина, ѕид, дрво, знаци, ткаенина, цемент, платно. Лесно За Складирање-комплетот матрици со големи букви вклучува прстен за безбедно складирање на вашите матрици. Можете да ги чувате сите 46 парчиња заедно за континуирана употреба. Совршени за подароци-матриците се претходно спакувани и подготвени за подарок на ентузијастот за уметност и занаети, наставникот по уметност или Самодовербата во вашиот живот.

Параметри на производот

Слична стока