.

.

За Футрола Samsung Galaxy Z Flip 3 Со Заштита На Шарки, Луксузна Кожна Заштитна Обвивка Отпорна На Удари, Компатибилна Со Безжично Полнење Samsung galaxy z Flip 3 5G 2021

За Футрола Samsung Galaxy Z Flip 3 Со Заштита На Шарки, Луксузна Кожна Заштитна Обвивка Отпорна На Удари, Компатибилна Со Безжично Полнење

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

[Компатибилност И Нагласува] Случај Галакси З Флип 3 Дизајниран За Samsung Galaxy Z Flip 3 5 G 2021 Иновативната комбинација на висококвалитетни материјали за кожа + КОМПЈУТЕР обезбедува двојна заштита, додавајќи допир на луксуз на вашиот прекрасен телефон Galaxy Z Flip 3 5g. [Магнетна заштита на шарките] Заштитно куќиште З Флип 3 иновативна магнетна технологија за превртување, лесна за преклопување и расклопување, 360 степени за заштита на шарката од секојдневно абење и спречување на гребнатини. Куќиштето на телефонот одговара на вашиот телефон како ракавица, има одличен стисок и обезбедува одлична заштита за вашиот телефон. [Мода и Удобно Чувство] уникатниот стил на дизајн го прави вашиот телефон да изгледа повеќе стилски и карактеристичен, а едноставната форма нема да ја зголеми јачината на звукот на рачниот уред. Меката кожа цврсто се обвиткува додека го подобрува стисокот. Нежната кожна текстура ги прави вашите раце поудобни. [Поддршка безжично полнење] безжично полнење во секое време, насекаде. Носењето заштитно куќиште нема да влијае на безжичното полнење.

Параметри на производот

Слична стока