.

.

Кучето Зборува Каде И Да Е Убава Душа, Постои Трага Од Прекрасни Спомени-Смрт Губење На Миленичиња Сочувство Картичка

Кучето Зборува Каде И Да Е Убава Душа, Постои Трага Од Прекрасни Спомени-Смрт Губење На Миленичиња Сочувство Картичка

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

Испратете љубезни мисли за сеќавање на семејството и пријателите кои изгубиле сакан член на семејството со четири нозе Фронт : Каде и да била убава душа, постои трага од прекрасни спомени. Внатре : Нека ги негувате спомените што сте ги споделиле со вашиот најдобар пријател. Ви посакувам мир во ова време на тага. Картичка мери 4.75" и вклучува плик. Кучето Зборува честитките се внимателен начин да препознаете која било личност или домашно милениче во вашиот живот. Кога Зборуваме За Кучиња, нашата цел е да ја споделиме истата пеѕѕубезност и восхит со другите како што добиваме од нашите миленици. Затоа посветивме години на создавање совршени начини да ја изразите вашата љубов, хумор и восхит кон другите. Кучето Зборува верува во истакнување на моментите на радост и одвојување време за паметење. Нашиот посветен персонал ја знае важноста на секој член на семејството со четири нозе, што се рефлектира во нашите производи.

Параметри на производот

Слична стока