.

.

Керамички Тегли, Тегла За Чај, Тегли За Складирање Во Кинески Стил, Вазни Кинеска Сина И Бела Тегла Со Ѓумбир Рачно Насликана Тегла Со Храмови Керамичка Вазна Домаш?

Керамички Тегли, Тегла За Чај, Тегли За Складирање Во Кинески Стил, Вазни Кинеска Сина И Бела Тегла Со Ѓумбир Рачно Насликана Тегла Со

DEN 958.40

Пристапност
Залиха

●Процес● : Рачно изработена, мазна површина за сечење, висококвалитетни материјали, елегантен процес и боја €Големина : Висина 47,5 см (18,7 инчи), дијаметар 23 см (9 инчи), абдоминален дијаметар 27 см (10,6 инчи), долен дијаметар 17 см (6,7 инчи), нето тежина околу 9,7 кг. €Цел} : порцеланските шишиња може да се користат како уметнички колекции, погодни за апарати за украсување, керамички ракотворби, декорација на домот, свадбени подароци итн. ●Уметнички дизајн● : од форма до готов производ, секој детал е интегриран со трагата на времето. Мазни линии, едноставен дизајн и елегантна атмосфера. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. ●Процес● : Рачно изработена, мазна површина за сечење, висококвалитетни материјали, елегантен процес и боја. €Големина : Висина 47,5 см (18,7 инчи), дијаметар 23 см (9 инчи), абдоминален дијаметар 27 см (10,6 инчи), долен дијаметар 17 см (6,7 инчи), нето тежина околу 9,7 кг. €Цел} : порцеланските шишиња може да се користат како уметнички колекции, погодни за апарати за украсување, керамички ракотворби, декорација на домот, свадбени подароци итн. ●Уметнички дизајн● : од форма до готов производ, секој детал е интегриран со трагата на времето. Мазни линии, едноставен дизајн и елегантна атмосфера. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Ексклузивна керамичка вазна, едноставна форма и совршена vision.As занаетчиство, сместено е во дневната соба, спалната соба и работната соба како украс, што е доволно за да ги привлече погледите на гостите и да го покаже уникатниот шарм на домаќинот.

Параметри на производот

Слична стока