.

.

Fospower Деца Слушалки Со Микрофон &засилувач; 3.5 мм Одвојува Кабли Прилагодливи На Уво Аудио Слушалки Со Врзани Заплетка Слободен Кабел За Домашно Училиште, Онлајн Учи

Fospower Деца Слушалки Со Микрофон &засилувач; 3.5 мм Одвојува Кабли Прилагодливи На Уво Аудио Слушалки Со Врзани Заплетка Слободен Кабел За Домашно

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

Големина на звучникот : 30мм Фреквентен Одговор : 20-20, 000 Hz. Чувствителност : Макс 85дб. Должина на кабелот : 4 стапки. Тип на кабел : 3,5 мм. Слушалки На Фоспоуер Кид. 3,5 мм Одвојлив Микрофон + Aux Кабел (се-во-едно). [ДИЗАЈНИРАНИ за УДОБНОСТ] Перничињата за уши со Полнење обезбедуваат удобно искуство за слушање и јачина на звук безбедна за деца (до максимум 85d B). Тие овозможуваат долгорочна употреба, заштита на ушите на вашите деца и осигурување дека забавата никогаш не престанува. [ОДВОЈЛИВ АУДИО/МИКРОФОНСКИ КАБЕЛ] Вклучува два аудио кабли за најдобро да одговараат на ситуацијата на вашето дете. Едниот aux кабел е дизајниран само за аудио, а другиот aux кабел е кабел за аудио и микрофон, што му овозможува на вашето дете да зборува и да комуницира во игри и што друго сака. [ИЗГРАДЕНИ ДА БИДАТ ИЗДРЖЛИВИ и ФЛЕКСИБИЛНИ] Направени За деца, овие слушалки се протегаат, извртуваат и вртат без потреба да се грижат за оштетување од грубо ракување. Можете да ја прилагодите лентата за глава, правејќи ги да одговараат на сите од мали деца до тинејџери. [КАБЕЛ СО ВРВКИ] кабелот со врвки обезбедува дополнителна цврстина и помалку заплеткувања. Нема повеќе да се грижите за маката за управување со кабли, што значи дека вашите деца ќе имаат повеќе време да го најдат совршениотatам и да бидат ѕвезда на шоуто. [ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] овој производ доаѓа со ограничена доживотна гаранција. Ве молиме погледнете ја веб-страницата На Фоспоуер за повеќе информации. [ДИЗАЈНИРАНИ за УДОБНОСТ] Перничињата за уши со Полнење обезбедуваат удобно искуство за слушање и јачина на звук безбедна за деца (до максимум 85d B). Тие овозможуваат долгорочна употреба, заштита на ушите на вашите деца и осигурување дека забавата никогаш не престанува.

Параметри на производот

Слична стока