.

.

Смешни Равенка Патување Кригла - Бидете Рационални! Реално! Тамблер-Забавни Подароци За Наставник По Математика

Смешни Равенка Патување Кригла - Бидете Рационални! Реално! Тамблер-Забавни Подароци За Наставник По Математика

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Патување Изолирана Кригла За Наставник По Математика Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Оваа изолирана патна кригла ја нудат Горди Подароци. Изработен е од нерѓосувачки челик со рачка во форма на ц. Лесен е за носење и безбеден за миење садови. Можете да го користите во домот, канцеларијата или патувањето.

Параметри на производот

Слична стока