.

.

Setの сет од 10, одмазда, Големи Храмови, 6,0 х 1,7 инчи , ресторан, Риокан, Јапонски Садови, Ресторан, Комерцијална Употреба, Садови, Садови, Садови, Садови, Садови,

Setの сет од 10, одмазда, Големи Храмови, 6,0 х 1,7 инчи , ресторан, Риокан, Јапонски Садови, Ресторан, Комерцијална Употреба, Садови,

DEN 622.72

Пристапност
Залиха

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [6,1 х 1,7 инчи (15,3 х 4,3 см)] *Производите со кружни и стрелки се направени само со ознаката. Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме бидете свесни за. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Елегантните рамни садови прават одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена услуга, подарок за саканата личност, затоплување на куќата, прослава на отворање, Фенг Шуи, Среќа, Злобен Амајлија, Денот на Вљубените, Белиот Ден, Роденденот, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот На Средната Година, Почитувањето На Стариот Ден, прославата На Шеесеттиот Роденден, Божиќ и Нова година.

Параметри на производот

Слична стока