.

.

Тереве Беа Голема Закачалка Со Решетка За Чевли Метален Тежок Шарм Висечки Решетки За Палто Држач За Лавици За Палто Во Дневната Соба

Тереве Беа Голема Закачалка Со Решетка За Чевли Метален Тежок Шарм Висечки Решетки За Палто Држач За Лавици За Палто Во Дневната Соба

DEN 879.84

Пристапност
Залиха

Бидејќи сте отпорни на ' рѓа, совршена решетка за палто и клупа за складирање чевли, ви овозможуваат да ја обесувате облеката, чантите, чадорите и да ги чувате чевлите, чантите за кутии за складирање на ограничен простор Погоден за повеќе прилики,како што се спална соба,влез,канцеларија, хотел и многу повеќе. Без разлика дали станува збор за вашите палта,чевли,чанти или шалови,сите тие можат да го најдат своето место на оваа повеќенаменска решетка,повеќе не треба да трчате помеѓу решетка за палто,полица за чевли и плакари кога се враќате од работа. Лесна,но цврста,извонредна изработка,елегантна, издржлива и убава. Има мулти-куки и класичен дизајн,оваа цврста решетка за палто е совршен начин да го одржувате вашиот дом уреден и уреден. Оваа паметна решетка за чевли за палто ви помага да го одржувате влезот уреден и уреден додека давате уникатен и стилски изглед; го поканува гостинот да се чувствува како дома овој штанд за палто располага со голема семејна низа палта/ и сите временски јакни на уреден начин.

Параметри на производот

Слична стока