.

.

Црно-Бели Шарени Таблата Со Исечоци Жолто Овошје Канцеларија Училиште Нега Акрилик Клип Одбор За Стандард А4 Буква големина 9 х 12.5 Со Сребро Низок Профил Метал Клип

Црно-Бели Шарени Таблата Со Исечоци Жолто Овошје Канцеларија Училиште Нега Акрилик Клип Одбор За Стандард А4 Буква големина 9 х 12.5 Со Сребро

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Стандардна Акрилна Табла Со Исечоци : 9 "х 12,5" х 0,1 " / 22,8 см х 31,8 см х 0,3 см; Совршен За хартија со големина на букви А4 и повеќето актовки Совршени Пвц Клипборди : Проѕирен пвц материјал, изработен од висококвалитетен акрилен лим со дебелина од 0,25 см, нема да се гребе толку лесно како пластичниот лим. Доволно е издржлив за да трае долго и не треба да се грижите дали ќе го замените. Клип Со Низок Профил Со Повеќе Бои : Цврст метален клип од таблата со исечоци со меморандуми држи до 60 листови хартија без лизгање; сребрениот и златниот клип ја одржуваат хартијата безбедна напред, мала кука што се повлекува на врвот, можете да ја закачите на ѕидот. Лесен виси со јамка што се повлекува по употреба, заштеда на простор и лесен за чување. Најдобри Подароци : Идеален За деца, ученици,наставници, медицински сестри, канцеларија и домашна употреба. За Враќање На Училиште, Денот На Мајката и Божиќ, роденден. Совршен Дизајн Шема Клипборд За Медицинска Сестра Студенти Жени Маж Деца Училишна Училница Канцеларија-Пакет : Акрилна Клипборд + А 1-Големина (околу) : 9 "а 12,5 " А 0,1" / 22,8 см / А 31,8 см а 0,3 См-Материјал : Акрилик-Дизајн : Уникатен Дизајн ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ На Модата-Печатење : Еднострано Печатење Карактеристики На Производот : Easy Лесен За носење насекаде каде што одите, ја чува хартијата каде и да ви требаат.

Параметри на производот

Слична стока