.

.

Изработка Со Љубов Прекрасен германски сребрен Слон Со Сад / Закуски Сад/ Сад За Суво Овошје/ Држач За Светло За Чај, Големина: 6 Висина, 4 Големина На Садот Ја Подобру?

Изработка Со Љубов Прекрасен германски сребрен Слон Со Сад / Закуски Сад/ Сад За Суво Овошје/ Држач За Светло За Чај, Големина: 6 Висина,

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

материјал : германско сребро пакетот содржи : 1 сад за слонови. големина : 6 "висина, сад : 4". сите овие се рачно изработени предмети, така што може да се очекува маргинална промена од сликата. грижа : исчистете ја со сува крпа. материјал : германско сребро. пакетот содржи : 1 сад за слонови. големина : 6 "висина, сад : 4". сите овие се рачно изработени предмети, така што може да се очекува маргинална промена од сликата. грижа : исчистете ја со сува крпа.

Параметри на производот

Слична стока