.

.

НЕОЧИ Решетка За Садови, Решетка За Сушење Кујнски Садови За Одвод На Решетката Организатор На Одвод на Садови/84х28х82см

НЕОЧИ Решетка За Садови, Решетка За Сушење Кујнски Садови За Одвод На Решетката Организатор На Одвод на Садови/84х28х82см

DEN 5094.40

Пристапност
Залиха

Се Користи Во Кујнски Прибор Широко, Со Црна Анти - ' рѓа на Површината и Долг Работен Век Ставете Ја Решетката за Садови над Мијалникот во Кујната, Одводот Може Да Се Капе Прибор За Јадење Директно Во Мијалникот за Да Спречите Навлажнување на Горниот дел од Масата. Можете Да Поставите Чинии,Чинии,Чаши,Стапчиња За Јадење,Кујнски Ножеви,Даски За Сечкање Итн. Едношалтерското Складирање Го Решава Проблемот Со Кујнскиот Хаос. Дизајнот е Разумен,не Го Попречува Миењето и Повеќе Го Користи Просторот на Работната Површина на Мијалникот. Ние Ќе Ја Започнеме Стоката За Вас Во Рок Од 24-36 Часа,Квалитетот Е Загарантиран,Ако Има Штета,Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта Веднаш. Се Користи Во Кујнски Прибор Широко, Со Црна Анти - ' рѓа на Површината и Долг Работен Век. Ставете Ја Решетката за Садови над Мијалникот во Кујната, Одводот Може Да Се Капе Прибор За Јадење Директно Во Мијалникот за Да Спречите Навлажнување на Горниот дел од Масата. Можете Да Поставите Чинии,Чинии,Чаши,Стапчиња За Јадење,Кујнски Ножеви,Даски За Сечкање Итн.

Параметри на производот

Слична стока