.

.

1/2 Инчен Квадратна Дупка Дупчалка Алатки За Обработка На Дрво Шнекор Бит Високојаглероден Челик Шупливо Длето Електричен Алат

1/2 Инчен Квадратна Дупка Дупчалка Алатки За Обработка На Дрво Шнекор Бит Високојаглероден Челик Шупливо Длето Електричен Алат

DEN 201.44

Пристапност
Залиха

●Високо Квалитетен●Нашата Дупчалка Изработена од високо-јаглероден челик со остри рабови квадратно длето, издржлива и трае долго ●Длабочина на сечење на пакување : 75мм. € Карактеристики На Производот Користејќи долго јадро за вежбање и квадратно длето, лесно е да се создадат длабоки, чисти дупки брзо и чисто во тврдо или меко дрво. ①Применет Опсег Е погоден само за производи од дрво како што се мдф, честички, компресирана верзија, пластика, дрво (сандалово дрво, бор, пепел, бука) итн. ●Интимен Потсетник●машината за тенони не може да се користи за мелење жлебови, само рачно жлебување. Добредојдовте На Нашиот Опсег На Применети Детали За Дупчалка За Квадратни Дупки : погоден е само за производи од дрво како што се мдф, честички, компресирана верзија, пластика, дрво (сандалово дрво, бор, пепел, бука) итн. Карактеристики на производот : Користејќи долго јадро за вежбање и квадратно длето, лесно е да се создадат длабоки, чисти дупки брзо и чисто во тврдо или меко дрво.

Параметри на производот

Слична стока