.

.

ВИНГВО Прекрасна Перница За Зајаче, Извонредна Симпатична Декорација Гушкање Топла Плишана Кукла Зајаче За Патување За Деца

ВИНГВО Прекрасна Перница За Зајаче, Извонредна Симпатична Декорација Гушкање Топла Плишана Кукла Зајаче За Патување За Деца

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

ПОГОДЕН за ПРЕГРАТКИ : Играчките се многу погодни за децата да се гушкаат ноќе и можат да се користат како топли придружници од детството Дајте им на децата убави спомени. Пп ПАМУК : плишаната играчка За Зајаче користи прекрасна и удобна пп памучна и кадифена ткаенина со деликатни детали, која е деликатна во допир и не е лесна за губење на косата. УБАВ ИЗГЛЕД : Благи и нежни бои во комбинација со меки и слатки форми, убави перници додаваат допир на симпатичен интерес за животот и се вклопуваат во топол дом. СОВРШЕН ПОДАРОК : зајаче играчка е многу погодна како идеален и мек подарок за вашите пријатели и девојки како изненадување За Божиќ, Ноќта на Вештерките и интересни родендени. СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : плишаната играчка Зајаче е симпатична, извонредна технологија за електричен вез, мек симпатичен израз, што е многу погодно за играње на девојчињата. СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : плишаната играчка Зајаче е симпатична, извонредна технологија за електричен вез, мек симпатичен израз, што е многу погодно за играње на девојчињата. УБАВ ИЗГЛЕД : Благи и нежни бои во комбинација со меки и слатки форми, убави перници додаваат допир на симпатичен интерес за животот и се вклопуваат во топол дом. ПОГОДЕН за ПРЕГРАТКИ : Играчките се многу погодни за децата да се гушкаат ноќе и можат да се користат како топли придружници од детството.

Параметри на производот

Item Type:
Bunny Plush Toy
Material:
Plush, pp cotton
Weight:
250 g / 8.8 oz(approx.)
packing list:
1 xBunny Plush Toy:
Слична стока