.

.

Футрола За Заштитни Флип Футроли За Телефони Компатибилна Со Samsung Galaxy S20 Плус S20+ s20 Ultra S10 S9, Со Кожни Јамки За Штипки Со iPhone 14plus/14promax 11 PRO XS Max XR 7 8 6 6s Плус Капак На Куќишт

Футрола За Заштитни Флип Футроли За Телефони Компатибилна Со Samsung Galaxy S20 Плус S20+ s20 Ultra S10 S9, Со Кожни Јамки За Штипки Со iPhone

DEN 228.96

Пристапност
Залиха

Заштитни флип случаи мобилен телефон случај покритие Футрола за Телефони од 6,7 инчи : Футрола За Торбичка За Мобилни Телефони Изработена Од Врвна стп кожа + мек Микрофибер внатре, целосна Заштитна функција и мек допир. Внатрешни Димензии на футролата + 18см*1см*8,5 см + Тежина : 55ГР. Магнетно Затворање, Сигурно силно магнетно затворање за да го одржите вашиот паметен телефон Безбедно На Место,погодно за носење на телефонот со вас. Лесен за прицврстување и исклучување на ременот; Совршен погоден за секојдневна употреба, патување, пешачење, возење велосипед, кампување, надворешни и градежни работи. Заштитни флип случаи футрола за мобилни телефони футрола За Носење Држач За Телефон Компатибилен со Ремен,Торбичка За Појас за Трчање.Кожна Футрола За Мобилни Телефони со Куќиште за Јамка за Ременфутрола за телефони изработена од Врвна кожа со внатрешен фланелен.Дизајн На Торбичка за магнетно Затворање : лесно поместете го уредот.Фините материјали и изработката се белегот на Оваа Футрола за Мобилни Телефони. Ова ниво на квалитет ќе го најдете во нашето заштитно внатрешно амортизирање.Ние нудиме најлесно и заштитно решение кое ви овозможува најдобра опција за носење и чување на вашиот мобилен телефон на начин без раце. Побезбедно е од вашиот џеб и поудобно брзо да стигнете покрај вас за дојдовни повици.

Параметри на производот

Слична стока