.

.

Кингфенг Антички Занаети Европски И Американски Дванаесет Комеморативни Монети Со Соѕвездие Антички Сребрени Монети тарот Посакувајќи бог На Сонцето Комеморати?

Кингфенг Антички Занаети Европски И Американски Дванаесет Комеморативни Монети Со Соѕвездие Антички Сребрени Монети тарот Посакувајќи бог На Сонцето

DEN 128.00

Пристапност
Залиха

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит. ● Одлична идеја за подарок за мажи, момче, сопруг, младоженци, војска. ● Користете како Шарм За Среќа, Со Проѕирна пластична заштитна кутија. # Занаетчиски изработени, изградени да траат, двете страни се сигурна ПОБЕДА-ПОБЕДА. € Убава Цврста Метална Монета. Можете да го користите како игра реквизит. ● Одлична идеја за подарок за мажи, момче, сопруг, младоженци, војска. ● Користете како Шарм За Среќа, Со Проѕирна пластична заштитна кутија. # Занаетчиски изработени, изградени да траат, двете страни се сигурна ПОБЕДА-ПОБЕДА. Опис : производот е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и може да се користи долго време, ве молиме чувајте го на суво место. Може да се користи како туристички сувенири, колекционерски предмети, украси или како извонредни подароци за пријателите. Пакет Вклучувајќи : 1 x Сувенир Монета Забелешка : Поради разликата во поставките за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

Параметри на производот

Слична стока