.

.

Кабилок 16 Комплети Простор Алуминиумска Кука Држач За Крпи Монтиран На Ѕид Држач За Ѕидни Крпи Куки За Палто За Монтирање На Ѕид Врата Зад Кука Кука За Наметка Удар

Кабилок 16 Комплети Простор Алуминиумска Кука Држач За Крпи Монтиран На Ѕид Држач За Ѕидни Крпи Куки За Палто За Монтирање На Ѕид

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Тешка Закачалка За Облека : куките за туширање лесно се инсталираат преку вратата или ѕидот, едноставни и практични за употреба, не се лесни или паѓаат Закачалки за капи : Во Споредба со општите ѕидни куки, неговото тело на куката е подолго и може да се закачи повеќе видови предмети. Метални куки : куката за монтирање на ѕид е виси капи, облека, палто и така натаму, разноврсна и декоративна. Тешки Ѕидни Куки : Куки за закачување на ѕид лесно висат тешки предмети како рачна крпа, крпа за капење, наметка. Решетка Монтирана на Ѕид во кујната : уникатен и шармантен допир, погоден за вашиот капут, капа, крпа или чанта. Тешка Закачалка За Облека : куките за туширање лесно се инсталираат преку вратата или ѕидот, едноставни и практични за употреба, не се лесни или паѓаат. Закачалки за капи : Во Споредба со општите ѕидни куки, неговото тело на куката е подолго и може да се закачи повеќе видови предмети. Метални куки : куката за монтирање на ѕид е виси капи, облека, палто и така натаму, разноврсна и декоративна. Тешки Ѕидни Куки : Куки за закачување на ѕид лесно висат тешки предмети како рачна крпа, крпа за капење, наметка. Решетка Монтирана на Ѕид во кујната : уникатен и шармантен допир, погоден за вашиот капут, капа, крпа или чанта. Пакет Листа 16 х Куки 16 х Завртки 16 х Завртки Завртки Карактеристики-Материјал : Простор Алуминиум Метал Ѕид Куки-Големина : 5.10Х3, 10Х3, 10см/2. - Боја : Златни тешки закачалки-Финиот занаетчиски дизајн ја прави ѕидната закачалка да доаѓа со мазна површина и нема да ја повреди Вашата Кожа Клучни Куки.

Параметри на производот

Слична стока