.

.

ГАЈ-ТЕХНОЛОШКИ AC / DC Адаптер Компатибилен Со RYOBI CH124 720391002 Кабел За Напојување Кабел Ps Ѕид Полнач

ГАЈ-ТЕХНОЛОШКИ AC / DC Адаптер Компатибилен Со RYOBI CH124 720391002 Кабел За Напојување Кабел Ps Ѕид Полнач

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Влез : 100 V-240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Пакетот вклучува & Забелешка : 1 х Адаптер Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото адаптер пред да нарачате. Влез : 100 V-240 V во светот. Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Пакетот вклучува & Забелешка : 1 х Адаптер Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото адаптер пред да нарачате. Зошто го избирам?- Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање.

Параметри на производот

Слична стока