.

.

Луда Гимбал Камера Леќа Стакло Замена ЗА ЏИ Мавиќ Мини 2

Луда Гимбал Камера Леќа Стакло Замена ЗА ЏИ Мавиќ Мини 2

DEN 153.44

Пристапност
Залиха

Опис : Изработен од висококвалитетни материјали, сигурен и издржлив Поправка додатоци, кои се користат за случајно оштетување и замена, така што одржувањето е повеќе безгрижно. Материјал : стакло за Леќи, големина : 1, 6x1cm применливи модели : За Mavic MINI 2 Висококвалитетни Резервни Делови Професионална Додатокспецификација : Материјал : стакло за Леќи применливи модели : За Mavic Mini 2 Боја : црна нето тежина : 0,3 g големина На Производот : 1, 6x1cm Package Вклучува : 1 x Gimbal Објектив На Камерата.

Параметри на производот

Material:
Lens glass Applicable models
Слична стока