.

.

Колиас Крило 10 парчиња Жолта Цветна Серија Стп Кожен Дизајн Пренослива Свадба Роденденска Забава Корист Бонбони Кутии Чанта-Црвена

Колиас Крило 10 парчиња Жолта Цветна Серија Стп Кожен Дизајн Пренослива Свадба Роденденска Забава Корист Бонбони Кутии Чанта-Црвена

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Материјал : Стп Кожа Димензија(Прибл) : Должина : 3,5 инчи,Ширина : 2 инчи,Висина(вклучи рачка) : 6 инчи. Рамен превозот, и треба собранието од себе.КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ лесна ЗА САМОСТОЈНО И персонализирање на вашиот подарок,украсување на презентацијата на вашето задоволство,убава кутија за прикажување десерти и пакет за вадење од свадба или прослави. Слатки креативни картонски кутии за подарок/бонбони/кекс/чоколадо, одлични за свадба/туш за бебиња/роденден/детска забава/невестински туш/забава во градина/црно-бела забава/забава со точки и празнични прослави. Количина : 10 парчиња. Колиас Крило 10 парчиња Жолта Цветна Серија Стп Кожен Дизајн Пренослива Свадбена Роденденска Забава Фаворизира Бонбони Кутии Чанта-Црвена.

Параметри на производот

Слична стока