.

.

Ppj AC Адаптер За Terratek 27310 18v Ni-Цд Безжичен Шрафцигер За Вежба 18 Волти Возач Кабел За Напојување Полнач За Батерии

Ppj AC Адаптер За Terratek 27310 18v Ni-Цд Безжичен Шрафцигер За Вежба 18 Волти Возач Кабел За Напојување Полнач За Батерии

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ Е-маил * компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Одобрени Се сите наши производи Со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. Quest Quest Service : ние нудиме без прашања-побара целосна гаранција за враќање на парите. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Ppj AC Адаптер За Terratek 27310 18v Ni-Cd Безжична Вежба Шрафцигер 18 Волти Возач Кабел За Напојување Полнач За Батерии (Ова е Полнач за врв на Цевката. Со Исклучок На Пристаништето За Полнење.

Параметри на производот

Слична стока