.

.

АРТЕКС Чистење Материјали, Кујна Чистење Четка Чистач Миење Сад Сад Со Рака Заштитник И Послужавник Мијалник Сунѓер Кујна Тенџере Почиста Алатка За Перење

АРТЕКС Чистење Материјали, Кујна Чистење Четка Чистач Миење Сад Сад Со Рака Заштитник И Послужавник Мијалник Сунѓер Кујна Тенџере

DEN 1380.80

Пристапност
Залиха

●Безбеден за сите тврди подови, вклучувајќи готово тврдо дрво, дрво, ламинат, плочка, винил и многу повеќе ✪Послужавник сунѓер чистење четка. ✪Соодветна фиока, вода и масло доказ. ✪Издолжена рачка, заоблено чувство, лесно за држење. ✪Погоден за различни сценарија, може да исчисти мермерни плочи итн. Големина : 10*10*7.1 цуколор : Бела, Розова.

Параметри на производот

Слична стока