.

.

2023 Црвен Банер За Дипломирање Не Е ПОТРЕБНО САМОСТОЈНО Дипломирање Честитки Град Партија Материјали Украси, Црвен Град Банер За Колеџ, Средно Училиште Партија Мат?

2023 Црвен Банер За Дипломирање Не Е ПОТРЕБНО САМОСТОЈНО Дипломирање Честитки Град Партија Материјали Украси, Црвен Град Банер

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Црвена дипломирање банер декорација : овој црвен град банер печати зборови на "Ние Сме Толку Горди На вас" е мора да има за вашиот дипломирањето партија материјали; тоа е направено со цврста картичка акции за издржлива и долготрајна употреба; Овие дефинитивно ќе се направи дипломирањето партија лекување прекрасно совршен Пакетот вклучува : 1 канелени печатени дипломирање партија банер кој е претходно составен; Секоја картичка е индивидуално проверени потоа внимателно спакувани со рака, и картичка мерки 8.9 инчи/ 21 x 15 см( W x H), поголеми од другите. Не Е ПОТРЕБНО САМОСТОЈНО : банерот за забава за дипломирање е претходно составен со прилагодливо долго јаже, може да ви заштеди време за украсување дом, забава за матура во средно училиште или колеџ, а картичките може да се преместат во посакуваниот интервален простор. Широка примена : можете да го закачите црвениот банер на вашата маса за ужина, масата за десерти, масата за вклучена маса, на дрво или може да се закачите на влезната врата, да одговарате со другите резерви на забавата за црвено дипломирање за да изразите честитка до матурантот во 2022 година. Квалитетен материјал : овој банер за забави за дипломирање е изработен од густа картон, убав за украси за дипломирање, заштедува време, заштедува енергија при украсување, може да ја направи вашата голема забава глам. Црвена дипломирање банер декорација : овој црвен град банер печати зборови на "Ние Сме Толку Горди На вас" е мора да има за вашиот дипломирањето партија материјали; тоа е направено со цврста картичка акции за издржлива и долготрајна употреба; Овие дефинитивно ќе се направи дипломирањето партија лекување прекрасно совршен. Пакетот вклучува : 1 канелени печатени дипломирање партија банер кој е претходно составен; Секоја картичка е индивидуално проверени потоа внимателно спакувани со рака, и картичка мерки 8.9 инчи/ 21 x 15 см( W x H), поголеми од другите. Не Е ПОТРЕБНО САМОСТОЈНО : банерот за забава за дипломирање е претходно составен со прилагодливо долго јаже, може да ви заштеди време за украсување дом, забава за матура во средно училиште или колеџ, а картичките може да се преместат во посакуваниот интервален простор. Широка примена : можете да го закачите црвениот банер на вашата маса за ужина, масата за десерти, масата за вклучена маса, на дрво или може да се закачите на влезната врата, да одговарате со другите резерви на забавата за црвено дипломирање за да изразите честитка до матурантот во 2022 година.

Параметри на производот

Слична стока