.

.

КИАНАИ ЗД326 Солза Капка Спомен Пепел Урна Приврзок Спомен Ѓердан Со Завртка Отворена И Блиска Урна За Кремирање

КИАНАИ ЗД326 Солза Капка Спомен Пепел Урна Приврзок Спомен Ѓердан Со Завртка Отворена И Блиска Урна За Кремирање

DEN 337.60

Пристапност
Залиха

Пепелта во контејнерот нема да биде влажна Материјал : Нерѓосувачки Челик. Големината на приврзокот е 15 (w) X 30 (h) mm. Овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држите вашата сакана блиску до вашето срце во секое време. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Големината на приврзокот е 15 (w) X 30 (h) мм.

Параметри на производот

Слична стока