.

.

Четка За бања Со батерии Чистење Мали 3 парчиња Четка Алатка За Чистење Шишиња Сунѓер Кујна Чајник Чистење Материјали

Четка За бања Со батерии Чистење Мали 3 парчиња Четка Алатка За Чистење Шишиња Сунѓер Кујна Чајник Чистење Материјали

DEN 654.40

Пристапност
Залиха

1 Х Четка За Чистење Мекиот Сунѓер Од Пена Нема Да Му Наштети Или Ќе Го Изгребе Најделикатниот Декантер. Четката За Стакло И Чаша Се Одвојува Што Е Погодно За Чистење И Носење. Чистачот За Четки Е Лесен За Чистење Шишиња За Бебиња, Шишиња Со Вода, Бокали, Сите Чаши, Чаши, Чаши, Тамблери. Опашката На Рачката На Четката Има Дизајн На Кука, Ви Овозможува Да Се Приспособат На Суспензијата И Складирањето. 1 Х Четка За Чистење. Мекиот Сунѓер Од Пена Нема Да Му Наштети Или Ќе Го Изгребе Најделикатниот Декантер. Четката За Стакло И Чаша Се Одвојува Што Е Погодно За Чистење И Носење. Чистачот За Четки Е Лесен За Чистење Шишиња За Бебиња, Шишиња Со Вода, Бокали, Сите Чаши, Чаши, Чаши, Тамблери. Опашката На Рачката На Четката Има Дизајн На Кука, Ви Овозможува Да Се Приспособат На Суспензијата И Складирањето. 2 х чистење бар ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење.Боја : Погледнете ја сликата вкупна големина : Приближно 19 см/7,5"1 х материјал за чистење четка : СТОМАЧНИ + фини влакна опашката на рачката на четката има дизајн на кука, ви овозможува да сместите суспензија и складирање.

Параметри на производот

Слична стока