.

.

DOITOOL Ar Multitool 10 парчиња/ поставете Челична Датотека Поставена За Метална Работна Дрвена Датотека Комплет За Рачна Датотека Од Висок Јаглероден Челик Со Пластична Ра?

DOITOOL Ar Multitool 10 парчиња/ поставете Челична Датотека Поставена За Метална Работна Дрвена Датотека Комплет За Рачна Датотека

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Содржи различни датотеки, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите барања Доаѓа со гумена рачка, удобна за држење додека полирате. Дизајниран за обликување, формирање, резба, гравирање и отстранување на материјалот. Ужива во издржливоста, не е лесно да се скрши и деформира. Фина изработка и издржлива, со работен век. Содржи различни датотеки, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите барања. Доаѓа со гумена рачка, удобна за држење додека полирате. Дизајниран за обликување, формирање, резба, гравирање и отстранување на материјалот. Ужива во издржливоста, не е лесно да се скрши и деформира. Фина изработка и издржлива, со работен век. Опис овој мултифункционален сет на датотеки е дизајниран со прецизност и внимание на деталите. Брчки заб структура разумни направи стапка на сечење, подобрување на ефикасноста на работата. Погоден за обликување метал, дрво, пластика, малтер, тапет, стакло и сл.

Параметри на производот

Слична стока