.

.

Кабилок Полица Декор Decетски 3 парчиња Стакло Дисплеј Купола Стакло Клош Купола Тегла Стакло Ѕвонче Тегла Купола Витрина Покритие Маѓепсана Роза Цвет Подарок

Кабилок Полица Декор Decетски 3 парчиња Стакло Дисплеј Купола Стакло Клош Купола Тегла Стакло Ѕвонче Тегла Купола Витрина Покритие Маѓепсана

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

ЗАЧУВАН ПОДАРОК ОД ЦВЕТНА РОЗА Фината изработка обезбедува практичност и издржливост, дизајн на рамно дно, кој е стабилен ДЕКОРАТИВНА ТОРТА КУПОЛА може да се користи со микро пејзаж, фигурини, цвеќиња итн. Изгледа навистина извонредно. ЧИСТ СТАКЛЕН КЛОШ Совршен За прикажување вештачки растенија, фигурини, спомени и многу повеќе за да биде уникатно прикажан. СТАКЛО КЛОШ СО БАЗА користи Рамна основа, многу погодно да ја поставите на сите места, како што се маса, канцеларија. БЕЛ ТЕГЛА ДИСПЛЕЈ декорот на стаклената покривка доаѓа со добар материјал, не е лесен за деформација или. Список на пакети 3 х карактеристики на капакот-декорот на стаклената покривка доаѓа со добар материјал, не е лесен за деформација или. - Боја : Транспарентен-со исклучителен и елегантен дизајн на изгледот, декор за стакло е и роман. - Материјал : Стакло-Прекрасната изработка обезбедува деликатни детали за вас, што е практично и извонредно.

Параметри на производот

Слична стока