.

.

Дауџи Везени Цвет Марабу Пердув Вентилатор, 1920-Тите Гроздобер Стил Флапер Рака Вентилатор За Костим Партија Танцување

Дауџи Везени Цвет Марабу Пердув Вентилатор, 1920-Тите Гроздобер Стил Флапер Рака Вентилатор За Костим Партија Танцување

DEN 315.36

Пристапност
Залиха

Функционален : фенси вентилатор Со Пердуви е одличен за ноќта на вештерките, забава со костими, Забава Со Говорници Од 1920 година,новогодишна забава, косплеј, забава со фенси фустан, забава за танцување, чајна забава, бурлеска,showрада или која било друга посебна пригода }Добра И Цврста Конструкција : рачните вентилатори на пердувите се изработени од меки прекрасни дебели пердуви, бели шупливи врежани пластични стапчиња и метален Прстен У. лесно се отвора и затвора. Ве молиме Запомнете : Пердувите паѓаат мали и бледнеат малку кога првпат се користат. Едноставно протресете ги вентилаторите на пердувите за бурлеска и избришете ја со суво ткиво за да го решите проблемот. Fololoft : пердув фанови за жени Се Sequin Ткаенина Преклопување и тоа беше лесен и лесен за носење на целиот ден. Функционален : фенси вентилатор Со Пердуви е одличен за ноќта на вештерките, забава со костими, Забава Со Говорници Од 1920 година,новогодишна забава, косплеј, забава со фенси фустан, забава за танцување, чајна забава, бурлеска,showрада или која било друга посебна пригода. }Добра И Цврста Конструкција : рачните вентилатори на пердувите се изработени од меки прекрасни дебели пердуви, бели шупливи врежани пластични стапчиња и метален Прстен У. лесно се отвора и затвора. Ве молиме Запомнете : Пердувите паѓаат мали и бледнеат малку кога првпат се користат.

Параметри на производот

Слична стока