.

.

ЗА LEX IS250 IS250C IS350 IS350C Радио Надградба 2006-2013,Андроид Стерео Навигација Замена,Екран На Допир,Гласовна Контрола, Безжичен Carplay Android Автоматски, Слободен Камера

ЗА LEX IS250 IS250C IS350 IS350C Радио Надградба 2006-2013,Андроид Стерео Навигација Замена,Екран На Допир,Гласовна Контрола, Безжичен Carplay

DEN 6384.00

Пристапност
Залиха

Компатибилен СО LEX IS250 IS250 C IS350 IS350 C 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Андроид автомобил радио. 4кор ПРОЦЕСОРОТ 2 GB RAM МЕМОРИЈА + 32 GB ROM.Вграден безжичен Carplay Жичен autoips autoips капацитивен екран на допир,висока резолуција,поддршка 4k видео, ќе ви овозможи одлично искуство во автомобилот. Чувајте ја целата оргинална функција за контрола на тркалата, Лесна за префрлување песни, канали и прилагодување на јачината на звукот итн. без да ги тргнете рацете од воланот,можете внимателно да се фокусирате на возењето и безбедно да ја изберете омилената музика во движење,да ви овозможите побезбедно и попријатно патување. Поддржете ја и онлајн И оф-лајн Апликацијата за навигација,Како Што Се Иго мапа,мапа на вазе,2д/3Д мапа,може да ви помогне полесно да го пронајдете патот,функцијата ГПС двојна зона,можете да уживате во радио, музика при навигација. Нашиот професионален тим за техничка Поддршка ќе одговори на вашето прашање или ќе треба 24/7. ве молиме контактирајте не слободно, Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Компатибилен СО LEX IS250 IS250 C IS350 IS350 C 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013. Андроид автомобил радио. 4кор ПРОЦЕСОРОТ 2 GB RAM МЕМОРИЈА + 32 GB ROM.Вграден безжичен Carplay Жичен autoips autoips капацитивен екран на допир,висока резолуција,поддршка 4k видео, ќе ви овозможи одлично искуство во автомобилот. Чувајте ја целата оргинална функција за контрола на тркалата, Лесна за префрлување песни, канали и прилагодување на јачината на звукот итн. без да ги тргнете рацете од воланот,можете внимателно да се фокусирате на возењето и безбедно да ја изберете омилената музика во движење,да ви овозможите побезбедно и попријатно патување. Поддржете ја и онлајн И оф-лајн Апликацијата за навигација,Како Што Се Иго мапа,мапа на вазе,2д/3Д мапа,може да ви помогне полесно да го пронајдете патот,функцијата ГПС двојна зона,можете да уживате во радио, музика при навигација. Нашиот професионален тим за техничка Поддршка ќе одговори на вашето прашање или ќе треба 24/7. ве молиме контактирајте не слободно, Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. НЕКА ЗАПОЧНЕ ЕВОЛУЦИЈАТА. Надградба и Интегрирање : Комплетна Радио надградба од 9 инчи For LEX Е250 IS250 C IS350 IS350 C 2006-2013. Надградете го радиото На Вашиот Автомобил со целосно новиот, 9-инчен инфозабавен систем Од Горниот дисплеј. Потсетете ги сите карактеристики НА ОЕМ, комуницирајте со контролите на климата на екранот, поставките на возилото и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока