.

.

Водмксиг Зимски Палта Жени Лабава Сомотска Боја Блокирање Кошула Со Долги Ракави Ветроупорна Мода Топла Лесна Облека

Водмксиг Зимски Палта Жени Лабава Сомотска Боја Блокирање Кошула Со Долги Ракави Ветроупорна Мода Топла Лесна Облека

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Мешано Повлечете го затворањето. Care - ☉внимавајте нашата големина Е азија големина, ви предлагаме да купите поголема големина, азиската големина генерално е помала од големината НА САД, ако вообичаено носите големина М, изберете големина Л е посоодветна. Погледнете ја табелата со големини за конкретни детали. Во прилики : женскиот капут е совршен за карневал На Ноќта на Вештерките, плажа, патување, забава, улична облека, одмор, секојдневен живот, состаноци, крајбрежје, одмор, отворено, работа, училиште, клуб, секојдневна облека, ноќно излегување, шопинг. +Модна Колокација : Спарете се со вашите омилени чизми или високи потпетици, сандали, станови, превртувања и сандали, уживајте во вашите среќни забавни денови! стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни! Различни стилови на облека за вашиот избор. ●Рачно или машинско перење во ладна вода на нежен циклус. голф работа розова секси краток мал спорт грашок големи и високи гроздобер девојки 14-16 ветробран со качулка пакет пешачење летен фустан руно тенки 3/4 џебови кимоно кардигани памук со цврста боја проегирни фустани капчиња жолта боја.

Параметри на производот

Слична стока